Zajęcia dodatkowe w II semestrze roku szkolnego 2019/2020

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 – 8.45     kl. V – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IV – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  
8.50 – 9.35          
9.40 – 10.25          
10.40 – 11.25          
11.40 – 12.25   kl. I b – zajęcia logopedyczne
kl. II b – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. III a – zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze
kl. I a – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. I b – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. III a – zajęcia logopedyczne
kl. II a – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. I a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. II a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. II b – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. III a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. III b – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. I a – zajęcia logopedyczne
12.40 – 13.25 kl. I b – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. II – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. III a – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. V – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
kl. I a – zajęcia logopedyczne
kl. III – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
kl. I a – zajęcia logopedyczne
kl. II b – zajęcia logopedyczne
kl. IV a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
kl. I a – zajęcia logopedyczne
kl. II – zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznie i matematycznej
kl. III – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
kl. III b – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. IV a – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. III – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. V – zajęcia dydaktyczno–wyrównawcze z języka polskiego
kl. V b – zajęcia rozwijające kreatywność
13.30 – 14.15 kl. III a – zajęcia logopedyczne
kl. V b – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
kl. VI – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
kl. IV a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I a – zajęcia logopedyczne
kl. II b – zajęcia logopedyczne
kl. V b – zajęcia rozwijające kreatywność
Kl. VI – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego  
13.30 – 14.30 Zajęcia sportowe programu SKS lubelskie Zajęcia sportowe programu SKS lubelskie Zajęcia sportowe programu SKS lubelskie 13.30 – 14.15
Zajęcia muzyczne
– Chór szkolny
Zajęcia sportowe programu SKS lubelskie
14.20 – 15.05 kl. VII a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Kl. VII – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VII a – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Kl. V a – zajęcia rozwijające kreatywność
kl. VIII – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
 

 

Zajęcia sportowe prowadzone przez kluby sportowe oraz osoby fizyczne:

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14.15-15.15
zajęcia KARATE
  14.15-15.15
zajęcia KARATE
   
16.00-17.30
zajęcia piłki nożnej – ŁKS KORONA
17.00 – 18.30
ZAPASY
  17.00 – 18.30
ZAPASY
16.00-17.30
zajęcia piłki nożnej – ŁKS KORONA
17.30-19.00
zajęcia piłki nożnej -ŁKS KORONA
17.30-18.00
ZUMBA – zajęcia dla dzieci i młodzieży
18.30-20.00
Zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne dla dzieci
  17.30-19.00
zajęcia piłki nożnej -ŁKS KORONA
  18.00-19.00
ZUMBA – zajęcia dla dorosłych
     
19.00-21.00
Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dorosłych
    19.00-21.00
Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dorosłych