Zmieniamy się dla Was.. nie tylko dostosowując Naszą pracę do indywidualnych potrzeb dzieci i uczniów, ale zmieniając wnętrze i otoczenie szkoły..

Podczas wakacji pracownicy niepedagogiczni szkoły oraz nauczyciele – Pani Patrycja Grzesik, Pani Emilia Grądkowska, Pan Jan Drążek i wicedyrektor Pan Cezary Bednarski – włożyli mnóstwo pracy i wysiłku, aby dokonać takiej zmiany.

Zobaczcie sami:

  1. Wyremontowany sklepik szkolny ze środków wypracowanych przez uczniów współpracujących w Spółdzielni Uczniowskiej „Sklepik-owo”,
  2. Odnowiony korytarz szkolny prowadzący do sal wychowania fizycznego z kącikiem Patrona Szkoły. Korytarz o powierzchni 500 m2  został odmalowany przez pracowników niepedagogicznych szkoły przy udziale pracownika GZUK (dziękujemy). Biograficzną wystawę o gen. Władysławie Sikorskim przygotowaną przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN Oddział w Rzeszowie, uczniowie ze Spółdzielni Uczniowskiej „Sklepik-owo” wraz z opiekunami – zrefundowali, przygotowali poligraficznie i wywiesili  na korytarzu szkolnym.
  3. Odmalowany i zabezpieczony postument pod popiersie Patrona Szkoły przez Pana Jana Drążka.
  4. Odremontowane drugie wejście do szkoły (tzw. drzwi ewakuacyjne, ale z pomysłem na dodatkowe wejście od strony placu zabaw i przyszłego parkingu szkolno-przedszkolnego), gdzie zostały odmalowane i wyrównane powierzchnie, obniżony sufit, wycięte zbędne stare drzwi, zlikwidowany niepotrzebny „składzik”, itp. 😉

Dodatkowo, wymieniono drzwi prowadzące do części wychowania fizycznego, okno w sali nr 21 oraz odrestaurowane drzwi drewniane w części objętej nadzorem Konserwatora Zabytków (oczywiście, po wcześniejszych uzgodnieniach). Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Lizaka za odremontowanie drzwi.

Dziś kilka zdjęć, takich porównujących – jak było, a jak jest… ZAPRASZAM 

/-/Aneta Tywoniuk-Małysz