Rozgrywki chłopców klas VII-VIII odbyły się w dniu 18 stycznia 2024 roku w hali sportowej w Lubyczy Królewskiej. W rozgrywkach brało udział osiem drużyn, Nasza Szkoła zajęła IV miejsce. Rozgrywki dziewcząt klas VI i młodsze odbyły się w hali sportowej w Bełżcu w dniu 22 stycznia 2024 roku. Do rozgrywek przystąpiło osiem drużyn, Nasza Szkoła zajęła IV miejsce. Za zajęte miejsca drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Poniżej krótka fotorelacja z w/w zawodów.

Drużyna chłopców w składzie: Chmielewski Przemysław, Furgała Wojciech, Jaroń Patryk, Szłoda Wojciech, Wronka Antoni, Bucior Jakub, Gardyjas Szymon, Grząśko Patryk, Kołodziej Kuba, Romańczuk Ksawery. Opiekun Pan Robert Małysz.

Drużyna dziewcząt w składzie: Zwolan Maja, Swatowska Maja, Łagowska Natalia, Adamczuk Natalia, Dziura Patrycja, Mroczkowska Emilia, Rębisz Zofia, Swatowska Jagoda. Opiekun Pani Małgorzata Igras-Bednarska.