Gmina Łaszczów planuje utworzyć lokalny ośrodek wiedzy i edukacji w Publicznej Szkole Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie, w ramach projektu współfinansowanego z europejskiego funduszu społecznego. W ramach tej inicjatywy mieszkańcy Naszej Gminy będą mogli bezpłatnie podnosić swoje umiejętności i kompetencje.

Dlatego, zwracam się z prośbą o wypełnienie anonimowego kwestionariusza, który pomoże nam  w lepszym i ciekawszym zaplanowaniu takich zajęć, aby każdy z Państwa znalazł coś dla siebie.  
Proszę o szczere wypełnienie kwestionariusza. Po zakończonym wypełnianiu, proszę o kliknięcie przycisku „prześlij” – który pozwoli na zapisanie jej wyników w systemie.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=dQ947m02ZkKVFrbOTEycanmo-vtpoC5AlgviZLytGyVUQ1lZRENCM0o0SlpEMU5KTVlXQkw5RFFDMS4u

Natomiast, dla tych którzy nie lubią wypełniać ankiet on-line, ale chcieliby podzielić się swoimi opiniami ankiety w formie papierowej zostaną udostępnione: w Urzędzie Miejskim w Łaszczowie, Publicznej Szkole Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie, Ośrodku Pomocy Społecznej w Łaszczowie oraz w Ośrodku Kultury w Łaszczowie.

Zapraszam do udziału w ankiecie.

/-/ Aneta Tywoniuk-Małysz